Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  1
Results 1 to 10 of 17

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Lefter View Post
    Poti baga cod , daca nu iei report nu iei vac , eventual doar ban pe servere daca sunt toti steam off
    Tot nu intelegem* ce e cu acel ban de 10 ore, pentru motivul aim. Anyway, se va decide in urma 'demo-ului' + ca regulile spun asa:

    "Folosirea hack-urilor si script-urilor este interzisa. Sanctiune: Ban 9000 minute( 6 zile si 6 ore)"- din reguli

    https://www17.zippyshare.com/v/LoSEQovt/file.html -din consola

    =================================

    AsAsSiNuL***: in primul rand esti un copil de 12 ani care nu gandeste , in al doilea rand provoci tot staff ul ca pe tine nu te intereseaza ca iei quit/minne/ban ai memorie , injuri staff in primul rand creatorii ii provoci sa te baneze/quit , pe langa toate asta mai joci si cu coduri.
    -In primul tau rand, aproape ca mi-ai vazut buletinul. Vezi ca s-au ratacit alea 2 chestii, la mine in calculator: CodeBlocks si Visual Studio Code. Asta ca sa se confirme cei 12 ani. Neimportant, trecem mai departe...
    -Al3xandru se plange, tot in primul demo, minutul 5:23 ca iti tot dai revive. Oare o face cu un motiv sau nu?
    -Culmea ironiei face ca doar voi doi v-ati luat hate, in primul demo, inclusiv de la WhySoSerious? Marian Madalin sau dEvOrAtOrU cum de nu aveau nimic cu mine.
    -Cat despre injuraturile mele... is invizibile acolo, in chat. Lasa ca ii bine sa incerci sa te scoti!
    -Joc cu codrui. Te rog arata-mi pe inregistrare unde sunt!
    -Eu te provoc sa imi dai quit, dar tu de ce o faci fara motiv si in mod repetat, cand sa intru pe server? Un exemplu bun poate fi INCEPUTUL videoclipului cu numarul 2, cand se mira lumea de ce prostii faci. Ora se vede pe desktop-ul meu ca e diferita, deci tu practic ataci pe amintiri, nu pe prezent.
    -Minutul 0:09/ DEMO 2, deja putem auzi cum curge un curcubeu din microfonul tau.
    -Minutul 06:08 pe demo NR 2, faceam si eu bhop in cerc (cu strafe modifier- ul activat, o optiune de la CS) si aparent am aim si imi iau quit si BAN 10 ore pentru 'aim', mentionate anterior la Lefter, inainte sa despart reply-ul

    ================

    DEMO/ VIDEOCLIP/ INREGISTRARE numarul 1= DEMO/ VIDEOCLIP/ INREGISTRARE "Reclamatie mare"
    DEMO/ VIDEOCLIP/ INREGISTRARE numarul 2= DEMO/ VIDEOCLIP/ INREGISTRARE "REPLAY Reclamatie mare"
    Last edited by Friday; 10-08-19 at 23:56.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •