Post: Reclamatie hulk.
User: BRAI ZEW
Infraction: Nerespectarea regulilor forumului
Points: 1

Administrative Note:
Nrf

Message to User:
Nrf

Original Post:
Quote Originally Posted by Dumnezeu112 View Post
Tot eu sunt specimen la 16 ani ai tai veneai sa ma spionezi pe arena asta a fost in vacata de vara ca acuma mami nu te mai lasa la 16 ani [e calculator )
Ok deja ma seci la cap, in primu rand ce pula mea victimizezi si negi orice ti se spune, o fi ca te iei de vocea mea si tot tu esti ala victima, tot eu sunt ala care caut scandal ca nici n-am ceva mai bun de facut la varsta mea, crede-ma coaie ca nu esti un dumnezeu, ai 14 ani, mai ai de crescut ca sa intelegi ce greseala ai facut cand te-ai luat de problemele unui om, in al doilea rand nu esti capabil sa ai grija de un server, nu esti capabil sa ai grija ca oamenii sa nu se certe, pe tine te doare fix in putzulica de ce se intampla in jurul tau, nu pot spune ca sunt cel mai activ om de aici dar sunt un membru destul de vechi al serverului si al comunitatii si sa-mi bag pula daca pana acum am mai vazut un copil mai toxic si mai incapabil de a intelege niste lucruri ca tine ! Suntem in jur de 10 oameni care ne plangem de tine, iti spun eu ca daca suntem 10 deja problema e la tine nu la noi bobocelule, mai bine pune dracu mana pe carte si lasa cs-ul, poate te mai maturizezi in felul asta!