Quote Originally Posted by Sm0kin View Post
Pana la urma o sa bagi si reguli cum ai intrat pe sv sa te conformezi regulamentului.. mai da o in pula mea de treaba khajiite, pana la urma simon-ul face ce vrea. Pana acum nu mai erau reguli peste reguli, regulamente si cacaturi, te jucai cum era pe sv si atat. Prea bagi de la tine, crezi ca o sa iti respecte cnv regulamentul? Eu nu ti-l respect, joc dupa cel vechi. Crezi ca cineva o sa respecte astea cu simonu sau ce zici tu acolo? Nimeni. Fiecare simon face ce vrea la day-ul lui, ceea ce fac si eu.
Nu am nimic cu tn, dar prea bagi reguli peste reguli.. pana la urma o sa bagi si cand intri pe sv daca nu saluti pe cnv sa iei ban pentru ca nu ai salutat..
Coaie, ai citit primul rand?
Ia ca mi bag eu pula n regulament si l sterg
Mai dati va n pl mea de chiori
Scrie clar sus ca Skillhaartzhd a zis sa fac asta, el a zis sa bag direct insa eu am zis sa va intreb pe voi.
Tot ce am modificat pe sv am facut cu voi, nu mi am facut eu regulament pt mine.
Atatea arfe ca sunt reguli, ce pula mea sa va fac dava sunt abuzuri? Cum sa nu existe reguli cand voi dati minne pt un ma-ta pe chat?
Joci dupa regulamentul tau? F bine, te prind te ard dupa regulamentul meu
Hai ca deja mi s a luat, pierd ore pentru ce? Sa mi spui ca stric eu jb, ia luati voi frumos si aveti grija de el