Quote Originally Posted by AdyTzu View Post
Atunci taci in plm si nu mai comenta, am pus dovada de ce ai luat ban si Quit.
Daca ai facut reclamatie si cel reclamat vine cu dovada mai puternica ca a ta poti chiar tu sa iei -1 sau suspend.
Asa ca nu te mai da tu mare jucator ca nu ma impresionezi, stiu cum functioneaza la voi copii.
"*edit* Cand i-am dat eu unshake lu facebook? )(()())))) Vreau si eu o dovada. Ti-am zis si mai repet, pana sa intrati voi ma intelegeam bine cu facebook, duos ce si intrat au inceput quit uri, fara a ma lasa macar sa intru la tero, sa ma joc. Si te-aa ruga sa te calmezi deoarece nu-mi cunosti situatia financiara, ok?"
AI FKING DOVADA MAI IN SUS CA I-AI DAT UNSHAKE, OPEN YOUR FKING EYES KID!

Mai ai ceva de zis?
Bai open your fucking eyes, dovada are o luna si ceva ) Plus ca i dadusem atunci pe motivul pe care ti-l tot repet, daca vrei hai sa o dam pe limba ta. Coaie, deci eu am dat maxim unshake ul ala pe langa voi care ma tineati in ban/quit. Shake ul ala iti da slap iar unshake e retry cum ar fi, dar quit ul te scoate din cs. Dovada mai puternica unde e? Nu ma fa sa te jignesc ca nu vreau sa ajungem acolo. Daca nu intelegi ceea ce vreau sa-ti transmit, citeste drq de mai multe ori, esti asa incompetent sau nu dai pe la scoala?