Hellau dragutilor, am ajuns la finalul acestui concurs si desigur imediat a trecut inca un Craciun pe JB.ALPHACS.RO! Al 11-lea Craciun deja pe acest server si ma bucur enorm de mult pentru chestia asta, sper ca ati reusit toti sa va distrati de aceasta sarbatoare alaturi de familie cat si alaturi de noi pe server !
Va multumesc enorm ca si anul acesta am reusit sa facem server-ul FULL de aceasta sarbatoare minunata si ca ne-am delectat pe server si am petrecut momente frumoase ca pe vremuri.
Sper ca si anul care vine sa fie totul in ordine si ca de Craciun sa reusim din nou sa ne unim pe forum/server la o vorba si distractie!

Fara sa o lungim prea mult, haideti sa anuntam castigatorii la acest concurs!

Lista cu castigatorii concursului:

Locul 1: Na'Vi electro_android +1 si VIP+SOUND+CE VREI TU 1 luna - PREMIUL A FOST ACORDAT
Locul 2: DarKneSs VIP+SOUND+CE VREI TU 1 luna - PREMIUL A FOST ACORDAT
Locul 3: Happiness.? VIP+CE VREI TU 1 luna - PREMIUL A FOST ACORDAT


CE VREI TU = puteti alege ce doriti voi dintre SOUND/VOICE/QUIT/+1(este permanent)

Pentru a revendica PREMIILE va rog sa imi trimiteti MESAJ cu ce alegeti la "CE VREI TU"!

Postez mai jos si povestile castigatorilor in ordinea care au castigat!(desigur in spoiler o sa fie)

Na'Vi electro_android



DarKneSs



Happiness.?




Felicitari tuturor castigatorilor cat si tuturor participantilor! Rezultatele nu trebuie sa va dezamageasca niciodata, o sa mai existe concursuri la care o sa aveti sanse sa castigati premii!
Va iubix si va pupix !


Cine are deja grad maxim, adica Sef Penitenciar, in loc de +1 o sa primeasca +2 saptamani VIP!

Vreau sa va doresc sarbatori cat mai linistite si fericite si un Craciun fericit alaturi de cei dragi si desigur alaturi de JB.ALPHACS.RO! Sper ca o sa va distrati de sarbatori alaturi de noi si ca o sa va simtiti ca intr-o familie pe tot parcursul sarbatorilor de iarna !
Cum spun de fiecare data, rezultatele finale nu trebuie niciodata sa va dezamageasca ! O sa mai existe concursuri, o sa existe si alte posibilitati de a castiga ceva pe server ! Trebuie sa va distrati si sa va simtiti cat mai bine la aceste concursuri si sa participati din placere la ele!
Lorducu va iubeste !