Quote Originally Posted by CreedED View Post
Nu stiu cum sa-ti zic dar nu a fost asa .
Te-am intrb daca esti post hunter , dupa ti-am zis ca mi-a zis cnv si dupa ai inceput sa zici ca acea persoana mananca cacat , ziceai cacaturi despre ea.
Acea persoana find un admin . Eu ti am dat pentru ca ziceai cacaturi despre el 30 min doar ca sa te potolesti te-am si avertizat despre limbaj dar daca tot continui nu am ce sa iti fac si nu trebuie sa mi dai tag sa-ti raspund ca voi raspunde eu.
Dar cum a fost? Exact cum am scris eu a fost 1 am zis ca mananca rahat , te am intrebat cine e si ai zis ca nimeni de unde admin bro? eu am jignit un nimeni dupa cum zici tu dar nici jignire nu se poate nu mi jignire dar mna imi asum ca l am jignit facand acel nimeni un "rahat" deci 1. imi puteai da mute 2. Silence pana la sfarsitu mapei , 3. Mai avertizat inainte cu 5 sec de ban , daca ai tu alte dovezi in care sa dovedesti altceva fata de ce zic eu le astept , n ai ce dovezi sa aduci deoarece zic adevarul da mna, Lord va stii cine e de vina . As vrea ca la aceasta reclamatie sa raspunda Lord nu Alin deoarece vreau sa te sanctioneze urat. Alin daca raspunzi tu uitate sa vezi cate reclamatii are si pe ce motive