Quote Originally Posted by Z1nNN View Post
Am analizat situația și nu prea văd că a trecut 1 lună. Să recapitulăm: Ultimul post făcut de BANKAI în acel portofoliu a fost pe data de 24/01/2021, ugh a închis portofoliul pe 04/02/2021.
Cât timp respectivul nu a mai postat de pe data X, acestuia îi poate fi închis portofoliul, deoarece cum scrie și în regulamentul acelei "Subcategorii": Dacă are inactivitate mai mare de 5 zile, i se poate închide topic-ul de Moderatorii acelei subcategorii (sau orice alt moderator), ori de un G-MOD sau Administrator.
Deci, în concluzie, nu se consideră post-hunt, deoarece acesta a procedat corect prin închiderea acelui portofoliu + nu a trecut 1 lună!
Imi cer scuze la mine a scris 24 nu 4 acum ca am dat refresh imi arata la fel ca si la tine zinn imi cer scuze si de la tine @ugh07 dar trbuie neaparat sa imi schimb rahatul asta de telefon imi scade grav potentialitatea de a fi gmod de pe mobil... Nu am sa mai verific topicuri de pe telefon doar de pe pc inca o data scuzati-mi greseala imi recunosc vina si recunosc ca trebuie sa imi schimb telefonul... Scuze din nou